KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 11811396
nr 1181 1396
Jean-Marie Guiny
(1954-2010), Frankrike
Färgetsning, Lejon. Signerad, numrerad 59/150, motivet: 44x55
Jean-Marie Guiny, svensk bildkonstnär född 1954, död 2010.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 7 maj 2018
kl 20:56:57
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
Jean-Marie Guiny
Läs mer om Jean-Marie Guiny